ECW-H12243JVB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H12243JVB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.024UF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak: ECW-H12243JVB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
ECW-H12243JVBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H12243JVB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.024UF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108282 pcs Datuen fitxa ECW-H12243JVB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.335" W (23.00mm x 8.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH12243JVB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.024µF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.024µF