ECW-H12133JL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H12133JL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.013UF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak:
  • Mezua
ECW-H12133JLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H12133JL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.013UF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3072 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 1000V (1kV)
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Series ECW-H(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH12133JL
P12572
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.013µF Film Capacitor 1000V (1kV) 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.013µF