ECW-H12133HV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H12133HV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.013UF 3% 1.25KVDC RAD
Fitxak: ECW-H12133HV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
ECW-H12133HVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H12133HV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.013UF 3% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116435 pcs Datuen fitxa ECW-H12133HV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH12133HV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.013µF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.013µF