ECW-H10133JVB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10133JVB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.013UF 5% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H10133JVB.pdf
  • Mezua
ECW-H10133JVBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10133JVB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.013UF 5% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258339 pcs Datuen fitxa ECW-H10133JVB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH10133JVB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.013µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.013µF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-H10132JVB
ECW-H10132JVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1300PF 5% 1KVDC RADIAL
Stockean: 212689 pcs
Deskarga: ECW-H10132JVB.pdf
RFQ
ECW-H10133JV
ECW-H10133JV
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.013UF 5% 1KVDC RADIAL