ECW-H10132RJV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10132RJV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1300PF 5% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H10132RJV.pdf
  • Mezua
ECW-H10132RJVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10132RJV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1300PF 5% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195399 pcs Datuen fitxa ECW-H10132RJV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH10132RJV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1300pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1300pF