ECW-FD2J105Q4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FD2J105Q4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 630V RADIAL
Fitxak: 1.ECW-FD2J105Q4.pdf2.ECW-FD2J105Q4.pdf3.ECW-FD2J105Q4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ECW-FD2J105Q4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FD2J105Q4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 630V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.441" W (17.80mm x 11.20mm) Series ECW-F(D)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWFD2J105Q4
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.693" (17.60mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 1µF eskaerak EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT