ECW-FD2J105KQ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FD2J105KQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 630V RADIAL
Fitxak: 1.ECW-FD2J105KQ.pdf2.ECW-FD2J105KQ.pdf3.ECW-FD2J105KQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECW-FD2J105KQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FD2J105KQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 630V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.996" L x 0.331" W (25.30mm x 8.40mm) Series ECW-F(D)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWFD2J105KQ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.807" (20.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 1µF eskaerak EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-FD2J105Q1
ECW-FD2J105Q1
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1UF 10% 630V RADIAL