ECW-F6624HL
PanasonicPanasonic
ECW-F6624HL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F6624HL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.62UF 3% 630VDC RADIAL
Fitxak: ECW-F6624HL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECW-F6624HLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F6624HL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.62UF 3% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35813 pcs Datuen fitxa ECW-F6624HL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.102" L x 0.476" W (28.00mm x 12.10mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF6624HL
P12252
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.795" (20.20mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.62µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.62µF