ECW-F6623RJL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F6623RJL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.062UF 5% 630VDC RAD
Fitxak: ECW-F6623RJL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
ECW-F6623RJLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F6623RJL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.062UF 5% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104347 pcs Datuen fitxa ECW-F6623RJL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.280" W (15.50mm x 7.10mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF6623RJL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.062µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.062µF