ECW-F4754HL
PanasonicPanasonic
ECW-F4754HL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F4754HL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.75UF 3% 400VDC RADIAL
Fitxak: ECW-F4754HL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECW-F4754HLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F4754HL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.75UF 3% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39822 pcs Datuen fitxa ECW-F4754HL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.807" L x 0.484" W (20.50mm x 12.30mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF4754HL
P12204
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.811" (20.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.75µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.75µF