ECW-F4753HLB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F4753HLB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.075UF 3% 400VDC RAD
Fitxak: ECW-F4753HLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
ECW-F4753HLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F4753HLB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.075UF 3% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93018 pcs Datuen fitxa ECW-F4753HLB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.287" W (13.00mm x 7.30mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF4753HLB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.594" (15.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.075µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.075µF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-F4754HL
ECW-F4754HL
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.75UF 3% 400VDC RADIAL
Stockean: 39822 pcs
Deskarga: ECW-F4754HL.pdf
RFQ
ECW-F4684RJL
ECW-F4684RJL
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RADIAL
Stockean: 73458 pcs
Deskarga: ECW-F4684RJL.pdf
RFQ
deskribapena: CAP FILM 0.075UF 3% 400VDC RAD