ECQ-V1H563JL3
PanasonicPanasonic
ECQ-V1H563JL3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1H563JL3
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-V1H563JL3.pdf
  • Mezua
ECQ-V1H563JL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1H563JL3 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4822 pcs Datuen fitxa ECQ-V1H563JL3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Series ECQ-V