ECQ-V1H474JL
PanasonicPanasonic
ECQ-V1H474JL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1H474JL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-V1H474JL.pdf
  • Mezua
ECQ-V1H474JLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1H474JL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5664 pcs Datuen fitxa ECQ-V1H474JL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQV1H474JL
P4671
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.327" (8.30mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-V1H563JL
ECQ-V1H563JL
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL
Stockean: 4992 pcs
Deskarga: ECQ-V1H563JL.pdf
RFQ
ECQ-V1H473JL9
ECQ-V1H473JL9
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.047UF 5% 50VDC RADIAL
Stockean: 4828 pcs
Deskarga: ECQ-V1H473JL9.pdf
RFQ
ECQ-V1H474JL9
ECQ-V1H474JL9
deskribapena: CAP FILM 0.47UF 5% 50VDC RADIAL
Deskarga: ECQ-V1H474JL9.pdf
ECQ-V1H474JL2
ECQ-V1H474JL2