ECQ-V1394JMW
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1394JMW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-V1394JMW.pdf
  • Mezua
ECQ-V1394JMWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1394JMW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4683 pcs Datuen fitxa ECQ-V1394JMW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.217" W (10.20mm x 5.50mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQV1394JMW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.39µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.39µF