ECQ-V1393JMW
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1393JMW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Fitxak: ECQ-V1393JMW.pdf
  • Mezua
ECQ-V1393JMWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1393JMW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6344 pcs Datuen fitxa ECQ-V1393JMW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQV1393JMW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.039µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-V1393JM3
ECQ-V1393JM3
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Stockean: 6872 pcs
Deskarga: ECQ-V1393JM3.pdf
RFQ
ECQ-V1394JMW
ECQ-V1394JMW
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL
Stockean: 4683 pcs
Deskarga: ECQ-V1394JMW.pdf
RFQ
ECQ-V1393JM
ECQ-V1393JM