ECQ-U2A683MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A683MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A683MV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 20% 250VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A683MV.pdf
  • Mezua
ECQ-U2A683MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A683MV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.068UF 20% 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4106 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A683MV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) Series ECQ-UV
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A683MV
P4639
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.068µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.068µF