ECQ-U2A683KLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A683KLA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 275VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A683KLA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
ECQ-U2A683KLAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A683KLA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 275VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 210250 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A683KLA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.177" W (17.50mm x 4.50mm) Series ECQ-UL
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A683KLA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.068µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.068µF