ECQ-U2A155KLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A155KLA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 275VAC RADIAL
Fitxak: ECQ-U2A155KLA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ECQ-U2A155KLAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A155KLA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 275VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89987 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A155KLA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.201" L x 0.650" W (30.50mm x 16.50mm) Series ECQ-UL
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A155KLA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.5µF
eskaerak EMI, RFI Suppression
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-U2A182KLA
ECQ-U2A182KLA
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1800PF 10% 275VAC RAD
Stockean: 626471 pcs
Deskarga: ECQ-U2A182KLA.pdf
RFQ
ECQ-U2A155KL
ECQ-U2A155KL
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1.5UF 10% 275VAC RADIAL