ECQ-U2A154KLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A154KLA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 275VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A154KLA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-U2A154KLAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A154KLA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 275VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 594387 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A154KLA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.256" W (17.50mm x 6.50mm) Series ECQ-UL
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A154KLA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.15µF
eskaerak EMI, RFI Suppression
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-U2A155KLA
ECQ-U2A155KLA
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1.5UF 10% 275VAC RADIAL
Stockean: 89987 pcs
Deskarga: ECQ-U2A155KLA.pdf
RFQ
ECQ-U2A154KL
ECQ-U2A154KL
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.15UF 10% 275VAC RAD