ECQ-U2A102MLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A102MLA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1000PF 20% 275VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A102MLA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1100 pcs
  • Mezua
ECQ-U2A102MLAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A102MLA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1000PF 20% 275VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 595248 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A102MLA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.591" L x 0.197" W (15.00mm x 5.00mm) Series ECQ-UL
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A102MLA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1000pF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1000pF
eskaerak EMI, RFI Suppression
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-U2A102KY
ECQ-U2A102KY
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1000PF 10% 275VAC RAD
Stockean: 6972 pcs
Deskarga: ECQ-U2A102KY.pdf
RFQ
ECQ-U2A102ML
ECQ-U2A102ML
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1000PF 20% 275VAC RAD