ECQ-U2A102KY
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A102KY
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1000PF 10% 275VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A102KY.pdf
  • Mezua
ECQ-U2A102KYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A102KY fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1000PF 10% 275VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6972 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A102KY.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series ECQ-UY balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak ECQU2A102KY Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 1000pF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 1000pF eskaerak EMI, RFI Suppression