ECQ-P1H221JZ
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H221JZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-P1H221JZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 220PF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-P1H221JZ.pdf
  • Mezua
ECQ-P1H221JZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-P1H221JZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 220PF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4490 pcs Datuen fitxa ECQ-P1H221JZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm) Series ECQ-P(Z)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQP1H221JZ
P3221
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 220pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 220pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-P1H222FZW
ECQ-P1H222FZW
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 2200PF 1% 50VDC RADIAL
Stockean: 3936 pcs
Deskarga: ECQ-P1H222FZW.pdf
RFQ
ECQ-P1H221JZW
ECQ-P1H221JZW
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 220PF 5% 50VDC RADIAL
Stockean: 4380 pcs
Deskarga: ECQ-P1H221JZW.pdf
RFQ
ECQ-P1H222GZ
ECQ-P1H222GZ
deskribapena: CAP FILM 2200PF 2% 50VDC RADIAL
Deskarga: ECQ-P1H222GZ.pdf
ECQ-P1H184GZW
ECQ-P1H184GZW
deskribapena: CAP FILM 0.18UF 2% 50VDC RADIAL
Deskarga: ECQ-P1H184GZW.pdf
ECQ-P1H221JZ3
ECQ-P1H221JZ3