ECQ-P1H204FZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H204FZW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-P1H204FZW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.2UF 1% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-P1H204FZW.pdf
  • Mezua
ECQ-P1H204FZWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-P1H204FZW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.2UF 1% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4001 pcs Datuen fitxa ECQ-P1H204FZW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±1% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.787" L x 0.374" W (20.00mm x 9.50mm) Series ECQ-P(Z)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQP1H204FZW
P3879
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 0.2µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 0.2µF