ECQ-E6394KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E6394KZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E6394KZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: ECQ-E6394KZ.pdf
  • Mezua
ECQ-E6394KZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E6394KZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3479 pcs Datuen fitxa ECQ-E6394KZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.142" L x 0.453" W (29.00mm x 11.50mm) Series ECQ-E(K)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak E6394
ECQ-E6394KS
ECQE6394KZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.004" (25.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.39µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.39µF