ECQ-E6394KFA
PanasonicPanasonic
ECQ-E6394KFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E6394KFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: ECQ-E6394KFA.pdf
  • Mezua
ECQ-E6394KFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E6394KFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 233385 pcs Datuen fitxa ECQ-E6394KFA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE6394KFA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.39µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.39µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E6394KF
ECQ-E6394KF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD