ECQ-E6334KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E6334KFW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E6334KFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: ECQ-E6334KFW.pdf
  • Mezua
ECQ-E6334KFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E6334KFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 241564 pcs Datuen fitxa ECQ-E6334KFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.307" W (26.00mm x 7.80mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE6334KFW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E6334JFB
ECQ-E6334JFB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
Stockean: 201818 pcs
Deskarga: ECQ-E6334JFB.pdf
RFQ
ECQ-E6393JF3
ECQ-E6393JF3
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Stockean: 467191 pcs
Deskarga: ECQ-E6393JF3.pdf
RFQ
ECQ-E6334KF
ECQ-E6334KF
deskribapena: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD