ECQ-E6334KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6334KFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E6334KFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: ECQ-E6334KFB.pdf
  • Mezua
ECQ-E6334KFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E6334KFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 261404 pcs Datuen fitxa ECQ-E6334KFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.307" W (26.00mm x 7.80mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE6334KFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.33µF