ECQ-E4185KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E4185KFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4185KFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.8UF 10% 400VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E4185KFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E4185KFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4185KFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1.8UF 10% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185416 pcs Datuen fitxa ECQ-E4185KFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE4185KFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.004" (25.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.8µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.8µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E4185KF
ECQ-E4185KF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1.8UF 10% 400VDC RADIAL