ECQ-E4185JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E4185JFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4185JFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.8UF 5% 400VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E4185JFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E4185JFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4185JFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1.8UF 5% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193332 pcs Datuen fitxa ECQ-E4185JFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE4185JFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.004" (25.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.8µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.8µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E4184RKF
ECQ-E4184RKF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD
Stockean: 394051 pcs
Deskarga: ECQ-E4184RKF.pdf
RFQ
ECQ-E4185JF
ECQ-E4185JF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1.8UF 5% 400VDC RADIAL