ECQ-E4154JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E4154JFW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4154JFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E4154JFW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E4154JFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4154JFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 384159 pcs Datuen fitxa ECQ-E4154JFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.197" W (18.50mm x 5.00mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE4154JFW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.685" (17.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.15µF