ECQ-E4154JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E4154JFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4154JFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E4154JFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E4154JFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4154JFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 351906 pcs Datuen fitxa ECQ-E4154JFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.197" W (18.50mm x 5.00mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE4154JFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.685" (17.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.15µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E4154KFW
ECQ-E4154KFW
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Stockean: 378993 pcs
Deskarga: ECQ-E4154KFW.pdf
RFQ
ECQ-E4154JFY
ECQ-E4154JFY
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Stockean: 363315 pcs
Deskarga: ECQ-E4154JFY.pdf
RFQ
ECQ-E4154JF
ECQ-E4154JF