ECQ-E1335KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E1335KFW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1335KFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E1335KFW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E1335KFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1335KFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133955 pcs Datuen fitxa ECQ-E1335KFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE1335KFW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 3.3µF