ECQ-E1335KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E1335KFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1335KFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E1335KFB.pdf
  • Mezua
ECQ-E1335KFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1335KFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126453 pcs Datuen fitxa ECQ-E1335KFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE1335KFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 3.3µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E1335KFW
ECQ-E1335KFW
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL
Stockean: 133955 pcs
Deskarga: ECQ-E1335KFW.pdf
RFQ
ECQ-E1335KF
ECQ-E1335KF
fabrikatzaileak: Panasonic