ECQ-E12123KF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E12123KF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.012UF 1.25KVDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E12123KF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E12123KFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E12123KF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.012UF 1.25KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 307571 pcs Datuen fitxa ECQ-E12123KF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.827" L x 0.217" W (21.00mm x 5.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE12123KF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.012µF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.012µF