ECQ-E12122KF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E12122KF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1200PF 10% 1.25KVDC RAD
Fitxak: 1.ECQ-E12122KF.pdf2.ECQ-E12122KF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E12122KFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E12122KF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1200PF 10% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 303398 pcs Datuen fitxa 1.ECQ-E12122KF.pdf2.ECQ-E12122KF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE12122KF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1200pF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1200pF