ECQ-E1125JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E1125JF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1125JF3
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E1125JF3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECQ-E1125JF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1125JF3 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 201774 pcs Datuen fitxa ECQ-E1125JF3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE1125JF3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.701" (17.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.2µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.2µF