ECQ-E1125JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1125JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1125JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E1125JF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECQ-E1125JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1125JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73050 pcs Datuen fitxa ECQ-E1125JF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQ-E1125JF-ND
ECQE1125JF
P14632
Q1094726
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.543" (13.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.2µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.2µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E1124KF
ECQ-E1124KF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC RAD
Stockean: 5014 pcs
Deskarga: ECQ-E1124KF.pdf
RFQ
ECQ-E1124JF
ECQ-E1124JF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Stockean: 3730 pcs
Deskarga:
RFQ
ECQ-E1125JFW
ECQ-E1125JFW
deskribapena: CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL
Deskarga: ECQ-E1125JFW.pdf
ECQ-E1106KFW
ECQ-E1106KFW
deskribapena: CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL
Deskarga: ECQ-E1106KFW.pdf
ECQ-E1125JF3
ECQ-E1125JF3
Deskarga: ECQ-E1125JF3.pdf
ECQ-E1125JFB
ECQ-E1125JFB