ECO-S2GP561EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2GP561EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S2GP561EA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Fitxak: ECO-S2GP561EA.pdf
  • Mezua
ECO-S2GP561EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S2GP561EA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5681 pcs Datuen fitxa ECO-S2GP561EA.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series TS-UP Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.69A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.766A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS2GP561EA
P6157
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 326 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 326 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 560µF