ECO-S2GP391EX
PanasonicPanasonic
ECO-S2GP391EX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S2GP391EX
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Fitxak: ECO-S2GP391EX.pdf
  • Mezua
ECO-S2GP391EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S2GP391EX fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6703 pcs Datuen fitxa ECO-S2GP391EX.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series TS-UP Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.13A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.982A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS2GP391EX
P7417
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 468 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 468 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 390µF