ECO-S1EP822AA
PanasonicPanasonic
ECO-S1EP822AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S1EP822AA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Fitxak: ECO-S1EP822AA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECO-S1EP822AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S1EP822AA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3238 pcs Datuen fitxa ECO-S1EP822AA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series TS-UP Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.57A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.106A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS1EP822AA
P6884
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 65 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 8200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 8200µF