ECJ-ZEB1C152K
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEB1C152K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-ZEB1C152K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 16V X7R 0201
  • Mezua
ECJ-ZEB1C152Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-ZEB1C152K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 1500PF 16V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak PCC2131CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 1500pF eskaerak General Purpose