ECJ-ZEB0J682K
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEB0J682K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-ZEB0J682K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 6.3V X5R 0201
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECJ-ZEB0J682Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-ZEB0J682K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 6800PF 6.3V X5R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak PCC2135CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6800pF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 6800pF eskaerak General Purpose