ECJ-UVC1H220K
PanasonicPanasonic
ECJ-UVC1H220K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-UVC1H220K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0504
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECJ-UVC1H220Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-UVC1H220K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0504 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea C0G, NP0 Tamaina / dimentsioa 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Series ECJ balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0504 (1410 Metric)
Beste izenak P12983CT Capacitors kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 22pF Isolated Capacitor 2 Array 50V C0G, NP0 0504 (1410 Metric)
Zirkuitu mota Isolated kapazitantzia 22pF