ECJ-UVC1H100F
PanasonicPanasonic
ECJ-UVC1H100F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-UVC1H100F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0504
  • Mezua
ECJ-UVC1H100Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-UVC1H100F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0504 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1pF
Tenperatura koefizientea C0G, NP0 Tamaina / dimentsioa 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Series ECJ balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0504 (1410 Metric)
Beste izenak ECJUVC1H100F
P12981TR
Capacitors kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 10pF Isolated Capacitor 2 Array 50V C0G, NP0 0504 (1410 Metric)
Zirkuitu mota Isolated kapazitantzia 10pF