ECJ-TVF1C104Z
PanasonicPanasonic
ECJ-TVF1C104Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-TVF1C104Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 0.1UF 16V Y5V 0805
  • Mezua
ECJ-TVF1C104Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-TVF1C104Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ARRAY 0.1UF 16V Y5V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia -20%, +80%
Tenperatura koefizientea Y5V (F) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ECJ-T balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak P12004DKR Capacitors kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 16V Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Zirkuitu mota Isolated kapazitantzia 0.1µF