ECJ-TVC1H100F
PanasonicPanasonic
ECJ-TVC1H100F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-TVC1H100F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 10PF 50 NP0 0805
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECJ-TVC1H100Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-TVC1H100F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ARRAY 10PF 50 NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1pF
Tenperatura koefizientea C0G, NP0 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ECJ-T balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak P11999CT Capacitors kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 10pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zirkuitu mota Isolated kapazitantzia 10pF