ECJ-3YB0J685K
PanasonicPanasonic
ECJ-3YB0J685K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-3YB0J685K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6.8UF 6.3V X5R 1206
  • Mezua
ECJ-3YB0J685Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-3YB0J685K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 6.8UF 6.3V X5R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak PCC1938CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.8µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 6.8µF eskaerak General Purpose