ECJ-3VF1E474Z
PanasonicPanasonic
ECJ-3VF1E474Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-3VF1E474Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 25V Y5V 1206
  • Mezua
ECJ-3VF1E474Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-3VF1E474Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 0.47UF 25V Y5V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak PCC1901DKR
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.47µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose