ECJ-1VB1A225M
PanasonicPanasonic
ECJ-1VB1A225M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-1VB1A225M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2UF 10V X5R 0603
  • Mezua
ECJ-1VB1A225Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-1VB1A225M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 2.2UF 10V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ECJ1VB1A225M
PCC2365TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose