ECJ-1VB1A225K
PanasonicPanasonic
ECJ-1VB1A225K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-1VB1A225K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2UF 10V X5R 0603
  • Mezua
ECJ-1VB1A225Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-1VB1A225K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 2.2UF 10V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak PCC2397DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose